Дослідження ринку та формування діапазону цін/рентабельності для цілей ТЦУ

аудитори досліджують ринок тцу

Діапазон ціни для ТЦУ

ТЦУ, ( Трансфертне ціноутворення), вважають сукупністю методик «перевірки» для оподаткування угод, що укладаються між взаємозалежними учасниками, в рамках однієї групи компаній. Застосування цього інструменту для встановлення вартості подібних угод за принципом «витягнутої руки» необхідне при проведенні будь-яких операцій з учасниками всередині корпорацій чи холдингів.

Наша компанія провадить постійний аналіз ринків та  зміни їх рентабельності і для більш коректного та ефективного застосування правил ТЦУ. Розуміння тенеденцій змін ринкових цін та рентабельності дає змогу оперативно реагувати на ризики та вчасно їх мінімізовувати.

Якщо вашій компанії потрібна цінова експертиза – ви прийшли за правильною адресою.

Особливості застосування для цілей ТЦУ діапазону цін (рентабельності)

Відповідно до роз’яснень ДПС, пп. 39.3.2.3. Податкового кодексу України встановлює, що якщо вартість в контрольованій операції або відповідні показники рентабельності перебувають в межах діапазону, вони відповідають приниципу «Витягнутої руки». У разі виходу за межі діапазону цін, розрахунок податків у контрольованих операціях виконується згідно ціни (показник рентабельності), яка дорівнює значенню його медіани, згідно порядку розрахунку цін за постановою КМУ від 04.06.2015 р. №381.

Таким чином, вчасне розуміння відповідності результатів вашої контрольованої операції діапазону цнн (рентабельності) – запорука відсутності штрафів та донарахувань зі сторони контролюючих органів.

аудитор вивчає дані для аналізу
колективне фото команди аудиторів

Чим Вам може допомогти фірма «Наша Бухгалтерія» ?

В рамках завдання  ми можемо розрахувати як галузеві діапазони, яким відповідає ваша компанія, так і безпосередньо у конкретній контрольованій операції.

Якщо ви зацікавлені у таких послугах, залиште заявку у формі «Зворотного зв’язку»: наші менеджери зв’яжуться з вами для уточнення деталей та сформують комерційну пропозицію.