Аудит звіту про відповідність резидента Дія Сіті

З 2021 року в Україні відбувся запуск спеціального правового режиму для ІТ-індустрії, що включає особливу схему оподаткування та працевлаштування айтівців, а також преференції для компаній-резидентів. Він регулюється двома законами: «Про стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні» (№1667-IX) та «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні (№1946-IX), де встановлені чіткі вимоги щодо резидентства та регламенти, за якими відбувається незалежний аудит Дія Сіті. І якщо ви або ваша компанія розраховуєте на резидентство та потребуєте допомоги професійних аудиторів, ви опинились за адресою.

Аудит звіту про відповідність резидента Дія Сіті

Перелік випадків, за яких резиденти вимушені звернутися до відповідних компаній, замовляючи аудит для Дія Сіті, невеликий:

1. Первісна реєстрація, що включає надання початкового звіту про відповідність разом з незалежним аудиторським висновком у строк до 6 календарних місяців після місяця набуття відповідного статусу.

3. Разом із щорічним Звітом про відповідність за період з 1.01 до 31.12, у строк до 1 червня наступного року, по затвердженій формі, згідно пункту 3 статті 13 Закону України №1667-IX

2. Перший річний звіт про відповідність з аудиторським висновком, що подається в період з дати набуття резидентства до звітної дати, встановленої діючим законом (31 грудня відповідного календарного року)

4. На запит уповноваженого органу, у відповідності до частини 3 статті 5 ЗУ №1667, резидент Дія.Сіті, що набув статусу резидента, має надати незалежний аудиторський висновок у строк до 60 днів з моменту отримання відповідного запиту..

Що таке Аудит Звіту про відповідність резидента Дія Сіті?

Необхідність у отриманні висновку незалежної аудиторської компанії виникла задля запобігання зловживаннями зі сторони бізнесу  , пов’язаними з значними податковими стимулами, які передбачені Податковим кодексом України в частині резиденсів Diia.City.

Звіт незалежного аудитора має забезпечити прозорість та відповідність компанії усім вимогам ст. 5 ЗУ № 1667-IX..

планування записки стікери фінанси

Чим ми можемо допомогти?

Команда аудиторів компанії «Наша Бухгалтерія» тримає руку на пульсі останніх змін діючого законодавства в рамках спеціального правового режиму для ІТ-індустрії. Саме тому, ми можемо надавати послуги в сфері підтвердження звітності для IT-компаній, що є кандидатами на резидентство або чинними резидентами ДІЯ.СІТІ. А саме:

Чому клієнти обирають фірму «Наша Бухгалтерія» для аудиту звіту про відповідність резидента Дія Сіті

Працювати з нами вигідно одразу з кількох причин:

Команда сертифікованих аудиторів з великим досвідом та бездоганною репутацією;

2. Підтвердження достовірності та повноти будь-якої звітності компанії, включаючи фінансову та нефінансову;

3. Зниження ризиків прийняття неправильних рішень на основі недостовірної чи неперевіреної інформації, що вказана у звітах;

4. Підвищення рівня довіри до компанії з боку кредиторів, приватних інвесторів, потенційних та чинних партнерів;

5. Суттєве зниження ризиків щодо виникнення претензій зі сторони податкових органів чи інших державних регуляторів;

Окрім того, ми готові піти назустріч кожному клієнту. Тому пропонуємо максимально прозорі, доступні розцінки на власні послуги, а також вигідні тарифи для аутсорсингу. 

Виникли питання щодо змісту чи результатів аудиту?

Залиште заявку 

у формі  «Зворотного зв’язку». 

Наші менеджери зв’яжуться з вами для уточнення деталей 

колективне фото команди аудиторів