Аудит річного звіту
резидента Дія Сіті

Відповідно до Закону України 1667-IX «Про стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні», з 14 серпня 2021 року, резиденти спеціального правового режиму, створеного для стимулювання розвитку IT-бізнесу в нашій країні, повинні подавати разом з річним звітом  резидента Дія Сіті незалежний висновок суб’єкта аудиторської діяльності щодо правильності тверджень у зазначеному звіті.

І якщо перший пункт не потребує залучення професіоналів, то в випадку з останнім вам доведеться довіритись аудиторській організації. І якщо ви опинились на цій сторінці, вважайте, що вам поталанило. Адже ви потрапили на сайт компанії  “Наша Бухгалтерія”, що спеціалізується на підтримці та веденні айтівців роки поспіль. Наша команда тримає руку на пульсі останніх змін до діючого законодавства, завдяки чому ви можете бути впевнені в достовірності результатів аудиту.

close up hand of business man busy at office desk on notebook and documents working

Що таке річний звіт резидента Дія Сіті?

Для продовження дії спеціального правового режиму, в термін, встановлений діючим законодавством, діючі резиденти Дія Сіті мають подати:

  1. Річний звіт з інформацією, зміст якої прописано у статтях 5 та 13 Закону України 1667-IX «Про стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні» від 14.08.2021 року;
  2. Висновок незалежного суб’єкта аудиторської діяльності, що засвідчує достовірність поданої інформації та правильність заповнення звіту згідно вимогам Закону.

Чим ми можемо допомогти?

Від запровадження Дія Ciті по сьогодні, нам вдалося зібрати команду експертів, що мають величезний досвід з реалізації завдань з надання впевненості щодо достовірності як фінансової, так і нефінансової інформації. Ми працюємо як з потенційними, так і з діючими резидентами спеціального правового режиму, що потребують допомоги при подачі офіційних звітів чи висновків про правильність заповнення документів по різноманітних критеріях.
business people studying statistic report indoors

Провести діагностику готовності до реєстрації статусу резидента Дія Сіті

Допомагаємо визначитись, наскільки компанія відповідає (чи може відповідати) критеріям набуття резидентства Дія.City як на етапі реєстрації, так і у подальшому звітуванні. Результат – надання незалежної оцінки відповідності критеріям, а також списку рекомендацій щодо досягнення критеріїв..

Чому клієнти обирають «Наша Бухгалтерія» для підготовки та перевірки річного звіту резидента Дія Сіті

По-перше, ми зібрали команду експертів, готових до вирішення найскладніших задач. Використовуючи нестандартний підхід, сучасні технології та досвід, ми можемо досягати відмінних результатів, гарантуючи якісне обслуговування для кожного клієнта.

По-друге, ми стараємося йти назустріч кожному замовникові. Тому утримуємо адекватні, доступні ціни на наші послуги, а також декілька вигідних тарифів для малого та середнього бізнесу.

По-третє, ви можете розраховувати на:

Грамотні консультації;

Оформлення документів відповідно до норм діючого законодавства;

Оперативну допомогу у вирішенні бухгалтерських та юридичних питань;

Можливість оплати будь яким зручним способом.

Замовте консультацію

Потрібна додаткова інформація щодо аудиту річного звіту резидента Дія Сіті?

З задоволенням відповімо на будь-які запитання у зручному для вас форматі: телефоном, на email, в мессенджерах чи безпосередньо в офісі компанії.

    Наш сайт захищений за допомогою reCAPTCHA та відповідає Політика конфіденційності і Умов використання Google.

    col back 1