Інвестиційний аудит
Проведення аудиту інвестиційних проєктів

У випадках, коли компанія планує збільшити власний капітал шляхом інвестиційних вливань, їй бажано провести аудит інвестиції щодо ефективності впровадження проєкту. Незалежна перевірка стосується документу, що містить обґрунтування доцільності, терміну і обсягу здійснення вкладень, включаючи проєктну документацію, розроблену з урахуванням діючого законодавства і затвердження в законодавчому порядку. Окрім того, він має містити детальний опис заходів з реалізації коштів, отриманих від інвесторів.

жінка читає документи з аудиту в офісі

Особливості проведення аудиту інвестиційних проєктів

В ході аудиту незалежний експерт або команда спеціалістів проводят глибокий та комплексний фінансовий аналіз організації з метою встановлення ризиків за наданими даними бізнес-плану, в якому розглядаються ключові елементи ризику і проводиться пошук способів запобігання їх виникненню.

Аудиторська перевірка інвестпроєкту важлива не тільки для того, хто його впроваджує, але й для потенційних інвесторів, зацікавлених в ефективному вкладенні власних коштів для подальшого примноження власного капіталу. Саме результати аудиту дають відповідь на те, чи доцільно інвестувати гроші в конкретний проєкт, а також описують усі ймовірні ризики.

Що включає в себе аудит інвестиційних проєктів

Фінансово-інвестиційний аудит – багатоступенева схема, що складається з кількох етапів:

01. Попередня перевірка

На першому, задача аудиторів – визначити оцінні критерії та мінімальний рівень трудомісткості, що дозволяє залучити необхідну кількість експертів для проведення робіт по отриманню інтегрального показника ефективності інвестиційного проєкту. Для виконання поставлених задач аудитори послуговуються методом експертних оцінок, а також створюють список критеріїв у вигляді тестів, відповідно до рівня значущості та значень.

02. Основна експертиза

Основна експертиза дозволяє отримати підсумковий інтегральний показник ефективності об’єкта дослідження для подальшого складання експертного висновку щодо доцільності вкладення в зазначений проєкт.

03. Підсумковий аналіз

На останньому етапі, послуговуючись результатами попередніх перевірок, аудитор приймає рішення про доцільність повного або часткового інвестування проекту, або навпаки – відмови від співпраці з організацією.

Ціна проведення аудиту фінансово інвестиційних проєктів

Вартість аудиту інвестора розраховується індивідуально, відповідно до ряду критеріїв:

Репутація організації
Зміст інвестиційного проекту
Планований об’єм інвестицій
Кількість залученого персоналу
Терміновість виконання аудиту і т.д

І якщо ви зацікавлені в проведенні аудиту фінансово-інвестиційних проєктів, залиште заявку у формі на сайті – ми зв’яжемось з вами для уточнения деталей та сформуємо комерційну пропозицію.

Чому клієнти обирають фірму
«Наша Бухгалтерія»
для інвестиційного аудиту?

Компетентність

По-перше, ми займаємося аудиторською діяльністю не перший рік. За цей час нам вдалося сформувати команду експертів, компетентних в виконанні подібних завдань у повній відповідності до чинних вимог діючого законодавства.

Персональний підхід

По-друге, ми стараємося йти назустріч кожному клієнту, тому пропонуємо максимально адекватні та доступні ціни на аудиторські послуги. Окрім того, ми розробили декілька тарифів для малого і середнього бізнесу, а також пропонуємо знижки для постійних клієнтів.

Постійно на зв`язку

По-третє, ми готові надати усі необхідні консультації і відповіді на будь-які питання, що можуть виникнути у потенційного інвестора чи автора проєкту, в будь-якому зручному для вас форматі: телефоном, на email, в мессенджерах чи безпосередньо в офісі компанії «Наша Бухгалтерія»

Залишилися питання?

Залиште заявку 

у формі  «Зворотного зв’язку». 

Наші менеджери зв’яжуться з вами для уточнення деталей та сформують комерційну пропозицію.

колективне фото команди аудиторів