1. Документація ТЦУ (локальний файл) : Включає відомості про учасників контрольованих операцій, зокрема, інформацію про контрагентів, фізичних осіб-бенефіціарів, власників значних часток активів компанії, а також важливі внутрішньогрупові угоди та податкові документи.
2. Глобальна документація ТЦУ (майстер-файл) : Подається компаніями, які входять до складу міжнародних груп з річним доходом 50 млн євро та більше. Включає загальну інформацію про структуру групи, опис її діяльності, нематеріальні активи, фінансові операції, консолідовану звітність та інформацію про угоди ціноутворення.
Подається глобальна документація ТЦУ лише після отримання відповідного запиту від податкової служби, зобов’язуючі платника податків надати запитану інформацію протягом 90 днів.
У ситуації, коли кілька компаній України входять до складу однієї міжнародної групи компаній (МГК), податкова служба має право вимагати подання глобальної документації від одного визначеного платника податків з цієї групи.
3. Звіт у розрізі країн міжнародної групи компаній (Country-by-Country Reporting) : Обов’язковий для груп з доходом понад 750 млн євро. Відображає діяльність групи по країнах, включаючи інформацію про доходи, сплачені податки, статутний капітал, прибуток, чисельність персоналу та основні активи.
Звітність за країнами (Country-by-Country Report, CCR) має унікальну особливість – вона надає інформацію по кожній юрисдикції, де присутня група компаній, включаючи перелік країн, де група має діяльність, а також перелік усіх дочірніх структур і філій у цих країнах. У CCR міститься інформація про податкові зобов’язання та фінансові показники кожної компанії групи, включаючи активи, основні засоби та оперативні витрати в різних країнах.
Процедура та формат, який пояснює процес як подати звіт про трансфертне ціноутворення визначені Наказом Міністерства фінансів від 14 грудня 2020 року №764, який набрав чинності з 19 лютого 2021 року.